Fotobudka lepsza niż fotograf?

Wesele to zazwyczaj wielkie wydarzenie dla narzeczonych, którzy niecierpliwie go wyczekują. Przygotowania do ceremonii są dla większości wyczerpujące i zajmują niezmiernie dużo czasu. Lista przedślubnych obowiązków jest nadzwyczaj długa, a w dodatku podejmowanie wszystkich kluczowych decyzji jest niezwykle czasochłonne. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż oczywistym jest, że przyszli nowożeńcy\przyszli małżonkowie chcą by był to dzień perfekcyjny.

Wybór sukni, garnituru, sali, menu, orkiestry i wielu innych niezbędnych elementów, niejednokrotnie spędza młodej parze sen z powiek.

Dlatego właśnie na przeanalizowanie kwestii dodatkowych atrakcji dla gości nie zostaje zbyt dużo czasu. Niejednokrotnie jest to przyczyną zawodu pary młodej,która dopiero w trakcie wesela czuje niedosyt.Bez wątpienia atrakcją, lubianą przez gości na wszelakich imprezach, jest obecność fotobudki. We Wrocławiu można ją spotkać na wielu imprezach, gdzie otoczona jest zazwyczaj przez wianuszek ludzi chcących z niej skorzystać. Wynajęcie fotobudki na wesele to dobry pomysł, ponieważ nie tylko sprawi, że goście będą dobrze się bawić, ale też zdjęcia w niej zrobione pozostaną pamiątką na długie lata. Można wykorzystać je np. jako dodatek do wpisu w księdze gości weselnych lub rozdać zaproszonym osobom jako upominek od pary młodej. Dużo osób decyduje się także zrobić z wykonanych ujęć kolaż, który zawieszany jest później jako tablica wspomnień w lokum młodej pary.

Dobrą fotobudkę rozpoznać można po ilości gadżetów, które znajdują się w jej wnętrzu.

Jest to ważne, ponieważ każdy gość może dzięki temu dobrać taką oprawę do ujęcia jaka pasuje do jego nastroju.

Nietuzinkowym pomysłem jest także stworzenie za dodatkową opłatą własnego tła do zdjęć. Nie jest najlepszą opcją umieszczanie tam krzykliwych wzorów, obrazów czy napisów. Świetnie sprawdza się subtelne tło z własnym logotypem, np.

składającym się z inicjałów nowożeńców.

Wrocławska fotobudka jest więc najlepszą atrakcją dla wszystkich, którzy chcą mieć na weselu ciekawy dodatek angażujący gości i dający im wiele radości przy jednoczesnym zatrzymywaniu wspomnień w formie niekonwencjonalnych fotografii..

<< Poprzedni
Następny >>